آذر
۲۳
۱۳۹۸

خدمات لینک بیلدینگ یا لینک سازی

لینک سازی چیست و چرا اهمیت دارد؟

لینک سازی چیست و چرا اهمیت دارد؟

این که آیا شما برای ایجاد بک لینک یا لینک‌سازی تازه کار هستید یا مدتی است که آن را انجام داده اید، مطمئن هستیم که در این راهنما چیز مفیدی خواهید یافت.

تماس با وب یاران

منظره سئو و ایجاد لینک همیشه در حال تغییر است و امروزه اهمیت اصل لینک های با کیفیت بالا هرگز بیشتر از هر زمانی بوده است.

اگر می خواهید به صورت آنلاین رقابت کنید و به پیشرفت بپردازید، ضرورت درک و اجرای کمپین های با کیفیت بسیار مهم است و به زودی تغییر نخواهد کرد.

این راهنما در مورد خدمات ما به گونه ای طراحی شده است که شما را به سرعت و در جهت صحیح حرکت کند.

چیزهای زیادی برای استفاده وجود دارد، اما همه چیز را در فصول با قابلیت هضم آسان شکسته ایم و نمونه های زیادی را در این راه قرار داده ایم.

ما امیدواریم که شما از راهنمای مبتدی برای ایجاد لینک لذت ببرید!

اما اگر نیاز به پیشبرد تخصصی لینک سازی و ایجاد بک لینک دارید خدمات لینک سازی ما برای تمام موضوعات قابل انجام می باشد.

بخش لینک سازی ما برای همکاری با صاحبان سایت‌ها، سئو کارها و شرکت های آژانسی که پروژه سئو و طراحی وب انجام می‌دهند آماده همکاری می‌باشد.

نکته : بک لینک و لینک سازی از نظر انجام تقریبا هم معنی بوده اما بین بک لینک با لینک سازی تفاوت می‌باشد.

تعریف لینک‌سازی

تعریف لینک‌سازی

ایجاد لینک ( Link Building ) فرآیند به دست آوردن هایپر لینک‌ها از دیگر وب سایت‌ها به سایت خودتان برای افزایش کیفیت دامنه و رنک سایت است.

یک راه برای استفاده کاربران از صفحات اینترنتی است.

موتورهای جستجو روش‌های زیادی برای ایجاد ارتباط وجود دارد و در حالی که آن‌ها در اشکال مختلف تغییر می‌کنند آن‌ها موافق هستند که لینک سازی یکی از سخت‌ترین قسمت‌های شغل آنهاست.

بسیاری از مردم اغلب اوقات خود را صرف این کار می‌کنند و به همین دلیل, اگر بتوانید هنر ساخت لینک‌های با کیفیت بالا را کنترل کنید واقعاً می‌تواند شما را جلوتر از هر رقیب‌تان و همکاران شما قرار دهد.

تماس با وب یاران

لینک سازی در روند رشد سایت و افزایش جایگاه بهتر برای سایت شما بالاترین درصد اهمیت را دارد.

چرا لینک سازی برای سئو مهم است؟

اهمیت لینک سازی در سئو

آناتومی یک بک لینک

برای درک اهمیت ایجاد لینک مهم است که ابتدا اصول اولیه ایجاد چگونگی ایجاد لینک ، نحوه مشاهده موتورهای جستجو پیوندها و آنچه را که می تواند از آنها تفسیر کند درک کنیم.

آناتومی یک بک لینک

۱- شروع از برچسب لینک : یک برچسب لنگر (در نتیجه ” a “), این برچسب لینک را باز می‌کند و به به موتورهای جستجو می گوید که پیوندی برای چیز دیگری دنبال می شود.

۲- مکان ارجاع لینک : “href” مخفف “مراجعه به لینک” است و متن داخل علامت های نقل قول URL را نشان می دهد که لینک به آن اشاره می کند.

این همیشه لازم نیست که یک صفحه وب باشد.

این می تواند آدرس یک تصویر یا یک پرونده برای بارگیری باشد.

گاهی اوقات ، چیزی غیر از URL را مشاهده می کنید ، که با یک علامت # شروع می شود.

اینها لینک‌های محلی هستند که شما را به بخش دیگری از صفحه‌ای که در حال حاضر در آن هستید می‌برند.

۳- متن قابل مشاهده / لنگر لینک : این کمی متن است که کاربران در صفحه می‌بینند، و در صورتی که بخواهند پیوند را باز کنند باید روی آن کلیک کنند.

این متن معمولاً به شکلی قالب بندی می شود تا بتواند از متنی که آن را احاطه کرده است ، غالباً با رنگ آبی و یا زیرنویس ، به کاربران علامت دهد که این یک لینک قابل کلیک است.

۴- بسته شدن برچسب پیوند : این نشانه پایان برچسب لینک به موتورهای جستجو است.

لینک‌ها برای موتورهای جستجو چه مفهومی دارند ؟

درک موتورهای جستجو از لینک‌ها

دو روش بنیادی وجود دارد که موتورهای جستجو از لینک‌ها استفاده می‌کنند:

  1. برای کشف صفحات وب جدید
  2. برای تعیین اینکه یک صفحه چگونه باید در نتایج رتبه بگیرد و دیده شود

هنگامی که موتورهای جستجو صفحات وب را بررسی کرده ( crawled ) آن‌ها می‌توانند محتوای آن صفحات را استخراج کرده و آن را به شاخص‌های خود اضافه کنند.

در این روش آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا احساس می‌کنند یک صفحه از کیفیت کافی برای رتبه‌بندی کلمات کلیدی مناسب برخوردار است (Google برای توضیح این فرآیند یک ویدئو کوتاه ایجاد کرده‌است).

تماس با وب یاران

هنگامی که آن‌ها در این باره تصمیم‌گیری می‌کنند، موتورهای جستجو فقط به محتوای صفحه نگاه نمی‌کنند؛ آن‌ها همچنین به تعداد لینک‌های مربوط به آن صفحه از وب سایت‌های خارجی و کیفیت وب سایت‌های خارجی نگاه می‌کنند.

به طور کلی، وب سایت‌های با کیفیت بالا که به شما لینک می‌دهند، احتمال بیشتری وجود دارد که شما در نتایج جستجو به خوبی رتبه‌بندی شوید.

 

لینک‌ها به عنوان یک فاکتور یا عامل مهم در رتبه‌بندی سایت شما در گوگل هستند و این عامل مهم به گوگل اجازه داده است تا در اواخر دهه ۱۹۹۰ بر بازار موتور جستجو مسلط شود.

یکی از بنیانگذاران Google به نام لری پیج PageRank را اختراع کرد که گوگل از آن برای اندازه‌گیری کیفیت یک صفحه را تا حدودی بر اساس تعداد لینک‌های مربوط به آن اندازه گیری کند.

سپس این متریک به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی کلی مورد استفاده قرار گرفت و به یک سیگنال قوی تبدیل شد زیرا این روش بسیار مناسبی برای تعیین کیفیت یک صفحه بود.

این کار بسیار موثر بود زیرا براساس این ایده بود که یک پیوند می‌تواند به عنوان یک رای اعتماد در مورد یک صفحه نمایش داده شود، یعنی اگر این شایستگی را نداشت ، به پیوندها نمی رسید.

تئوری این است که وقتی کسی به وب سایت دیگر لینک می‌دهد, آن‌ها به طور موثر می‌گویند که یک منبع خوب است.

در غیر این صورت ، آنها به آن پیوند نخواهند داد ، به همان روشی که شما دوست خود را به یک رستوران بد نمیفرستید.

با این حال سئوکارها به زودی کشف کردند که چگونه پیج رنک و نتایج جستجو برای کلمات کلیدی انتخاب شده را دستکاری کنند.

گوگل به طور فعال در تلاش برای پیدا کردن راه‌هایی برای کشف وب سایت‌هایی بود که نتایج جستجو را دستکاری کرده بودند و به روزرسانی های منظم را انجام می دهد که به طور خاص با هدف فیلتر کردن وب سایت هایی که شایسته رتبه بندی نیستند انجام می شود.

گروه وب یاران دارای تخصص لینک سازی یا ایجاد بک لینک های با کیفیت می‌باشد و شما برای افزایش رتبه وب سایت خود می توانید با ما در ارتباط باشید.