Inexpensive site design in Tehran

طراحی سایت ارزان در تهران

ما برای شما طراحی سایت اقتصادی را یکی از گزینه های خود برای افرادی که میخواهند سایتی داشته باشند ام هزینه زیادی نداشته باشد طراحی و اجرا کنیم.

مزیت های طراحی وب سایت ارزان توسط وب یاران

طراحی رسپانسیو یا واکنشگرا

طراحی سازگار قالب وب سایت و قابل نمایش برای تمام دستگاهها ( موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... )

زیبایی و کاربرپسند بودن طراحی

طراحی بروز و زیبا بهمراه کاربرپسند بودن برای جذابیت بیشتر کاربران وب سایت شما

سرعت بارگذاری بالا

یکی از مزیت سایتهایی که توسط وب یاران طراحی می شود سرعت عالی وب سایت می باشد

برای چه وب سایت هایی طراحی می کنیم؟

طراحی در تمامی موضوعات کاری

ما برای انواع وب سایت و انواع موضوعات کاری شخصی، شرکتی، خدماتی، فروشگاهی، آموزشی و هر موضوعی که تصور کنید طراحی وب سایت انجام می دهیم و کافیست با ما در ارتباط باشید تا طراحی مد نظر شما را انجام دهیم

تاثیر یک سایت خوب در کسب و کار

سایتی که بخوبی طراحی شود می تواند در کسب و کار شما تاثیر بگذارد

زیبایی را احساس خواهید کرد

داشتن رنگبندی زیبا و جذاب در طراحی یک وب سایت برای افرادی که واردسایت شما می شوند می تواند یک حس خوب و اعتماد به شما را ایجاد کند

webseo
سایت خوب براحتی سئو می شود

سایت اگر بخوبی طراحی شود می تواند در روند رشد وب سایت مفید واقع شود و شما باید قبل از شروع به سئو وب سایت یک قالب خوب و زیبا برای خود توسط تیم وب یاران ایجاد کنید

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت یعنی مهارت ایجاد و راه اندازی صفحات وب یا همان وبسایت ها، در تعریف ساده تر طراحی سایت عبارت است از طراحی و ساخت یک وبسایت جدید، بهینه سازی و طراحی مجدد یک سایت قدیمی.

نخستین سازنده ی وب در تاریخ تیم برنزرلی است که در سال ۱۹۹۱ یک وبسایت را طراحی و ایجاد نمود. او در اولین وبسایت خود از یک لینک برای ایمیل و ابر متن استفاده نمود.

زبان HTML یک گونه از زبان نشانه گذاری است که در ابتدا برای ساخت وبسایت ها مورد استفاده قرار می گرفت. این زبان به سرتیترها، پاراگراف ها و وب گاه ها ساختار ساده ای میداد و میتوانست از طریق ابر پیوند کاربر را به سایر آدرس ها پیوند دهد. این روش در مقایسه با سایر روش ها متفاوت و جدید بود که کاربران می توانستند صفحه های پیوند خورده را فقط با یک مروگر باز کنند. با گذر زمان وب و هنر طراحی آن پیشرفته تر و زبان کدنویسی نیز منعطف تر و پیچیده تر شد. 

انواع طراحی سایت

سایت ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

۱- سایت داینامیک

سایت داینامیک همانطور که ازنامش پیداست سایتی پویا است که در طراحی آن هر دو بخش Backend و Frontend برنامه نویسی خواهند شد. بک اند متشکل از سه بخش است: سرور، برنامه ودیتا بیس. برنامه نویس بک اند در سایت داینامیک وظیفه دارد سایت را پویاسازی نموده و اسکریپتی با استفاده از کدهای سمت سرور طراحی نماید که سایت به طور کامل پویا باشد.

پویا بودن سایت یعنی تمامی محتویات صفحات سایت قابل تغییر توسط مدیر آن باشند و او بتواند هر روز صفحه ی جدیدی با محتوای متغیر در سایت منتشر نماید. سایت های خبری و مجلات که هر روز در صفحات جدید چندین خبر جدید را منتشر می نمایند نمونه ای از سایت های پویا هستند.

۲- سایت استاتیک

در سایت های استاتیک فقط بخش فرانت اند طراحی شده و فقط روی این بخش کار انجام می شود. به عبارت دیگر هریک از صفحات باید به صورت جدا طراحی شده و سپس در سرور بارگذاری شوند. فرانت اند به بخش قابل مشاهده ی سایت گفته می شود.

در این نوع سایت ها مدیر سایت توانایی تغییر محتویات سایت را نخواهد داشت و برای انجام این کار یا باید طراح سایت استخدام نماید و یا خودش طراحی سایت را یاد بگیرد. امروزه با روی کار آمدن محتواهای فوق حرفه ای نظیر وردپرس استفاده از سایت های استاتیک بسیار کم شده و معولاً برای سایت های معرفی که محتوای آن ها تا مدت ها تغییر نخواهد کرد یا سایت های شرکتی کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

یک طراح سایت چه وظایفی دارد؟

وظیفه ی طراح سایت بستگی به این دارد که مسئولیت کدام بخش از سایت را برعهده گرفته است. برای راه اندازی یک سایت فوق العاده حرفه ای به دو تیم نیاز است. تیم فرانت اند و تیم بک اند. فرانت اند همان شکل و ظاهر سایت است و بک اند طراحی و ساخت بخش مدیریت آن می باشد.

مراحل و پروسه طراحی سایت

۱- طراحی وایر فریم

در اولین مرحله باید نمایی کلی از سایت طراحی نموده و نقشه ی کلی از صفحات آن، جایگاه و نوع چیدمان عناصر مختلف و المان ها تعیین شود. این طراحی اولیه باید متناسب با نوع سایت و نیازهای مشتری باشد که اصطلاحاً وایر فریم نام دارد.

۲- طراحی گرافیک سایت

پس از وایر فریم و تعیین محل قرارگیری عناصر نوبت طراحی گرافیک سایت است. در طراحی گرافیک با استفاده از نرم افزارهای مخصوص به طراحی وایر فریم رنگ و لعاب داده می شود. رنگبندی و گرافیک سایت متناسب با نوع کسب و کاری که قرار است سایت برای آن راه اندازی شود طراحی خواهد شد.

۳- کدنویسی و برنامه نویسی

پس از طی دو مرحله ی اول برنامه نویسی باید انجام شود. برنامه نویسی نیز باید متناسب با نیازهای مشتری و مدل سایت طراحی شده و برای بخش مدیریت سایت از روش های مختلفی استفاده شود. برای انجام این کار می توان یک فریم ورک اختصاصی را از صفر برنامه نویسی کرد و یا از سیستم های مدیریت محتوا همانند وردپرس استفاده نمود. استفاده از هر یک از روش های مذکور بستگی به نیازهای مشتری و هزینه ها دارد در نتیجه باید طبق فاکتورها تعیین نمود که از کدام روش باید استفاده شود.

۴- راه اندازی کامل سایت

مرحله ی آخر راه اندازی کامل سایت در بستر جهانی اینترنت است که از تمامی نقاط دنیا در دسترس خواهد بود. در آخر پس از تعیین یک هاست و سپس یک نام دامنه مناسب سایت پیکربندی شده و در دسترس عموم قرار می گیرد.

عناصر طراحی سایت

محتوا

طراحی و محتوا می توانند در همکاری باهم از طریق تصاویر و متن پیام سایت را بهتر منتقل نموده و بازدید آن را افزایش دهند. متن نوشتاری سایت علاوه بر مفید بودن باید مرتبط با سایت بوده و آنچه را کاربر می خواهد در اختیار او قرار دهد. محتوا همچنین باید از طول مناسبی برخوردار بوده و بهینه شده برای موتورهای جستجو باشد همچنین کلمات کلیدی مرتبط باید درون آن قرار داشته باشند.

چیدمان

یکی از اهداف اصلی در دنیای وب کمک به بازدید از محتوای مورد نظر در یک نگاه می باشد. بنابراین باید طرح متعادل و یکپارچه بوده و سازگاری نیز داشته باشد. در نتیجه چیدمان تبلیغات، متن و گرافیک از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

گرافیک

گرافیک طراحی وب را تقویت می کند و شامل عکس، آیکون، لوگو، کلیپ آرت و … است. تمامی این کارها به منظور تجربه درست کاربر باید به شیوه ی صحیح صورت گیرند همچنین نباید صفحه را بیش از حد کند یا شلوغ کنند و متناسب با رنگ و محتوای صفحه باشند.

رنگ

انتخاب رنگ بستگی به هدف سایت و مشتری دارد. می توان از یک طرح ساده ی سیاه و سفید و یا چندین رنگ متنوع استفاده نمود. همچنین می توان با استفاده از رنگ ها شخصیت شناسی فرد یا برند یک سازمان را انتقال داد.

فونت ها

بسیاری از مرورگرهای وب قابلیت خواندن تعداد محدود و انتخابی از قلم ها را دارند که به آنها فونت های امن وب گفته می شود. اگر از فونت های مختلف استفاده کنید طراحی سایت شما افزایش خواهد یافت اما به طور کلی طراح در گروه پذیرفته شده ی فونت های امن وب کار می کند.

هدف از طراحی سایت

سایت های مختلف اهداف گوناگونی دارند. امروزه اکثر مشاغل دارای وبسایت تخصصی هستند و هدف هریک متفاوت از دیگری است. با یک جست و جوی ساده در موتورهای جستجویی نظیر گوگل خواهید دید که میلیون ها سایت با هدف و موضوعات متنوع وجود دارند.

هریک از این سایت ها اهداف مختلفی را دنبال می کنند به عنوان مثال هدف اصلی سایت خبری اطلاع رسانی است در صورتی که هدف اصلی یک سایت آموزشی، آموزش است و این دو هیچ وجه اشتراکی با یکدیگر ندارند.

طراحی سایت ارزان در تهران

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودتان هستید بهتر است از تیم حرفه ای طراحی سایت کمک بگیرید. تیم های حرفه ای وبسایتی مطابق با نیازهای شما طراحی نموده و در اختیارتان قرار می دهند.

عوامل مؤثر بر کاربرپسندی سایت

 مولتی مدیا

مولتی مدیا یا چند رسانه ای عبارت است از محرک های صوتی و تصویری. این محرک ها در بدست آوردن اطلاعات به کاربر کمک می کنند و فهم موضوع را راحت تر خواهند کرد. مولتی مدیا بازدیدکنندگان را تشویق می کند که وقت بیشتری در صفحه ی وب بگذرانند.

 تکنولوژی

طراحان با استفاده از پیشرفت تکنولوژی می توانند نوآوری را اضافه نموده و سایتی پویا، حرفه ای و منحصر به فرد ایجاد کنند.

نَویگِیشِن

تمامی عناصر از جمله منوها، معماری سایت و … متناسب با نحوه ی جست و جوی کاربران ایجاد می شوند. هدف اصلی این است که کاربر بتواند به راحتی اطلاعات کارآمد مورد نیاز خود را یافته و در سایت حرکت کند.

سازگاری

صفحه وب باید در مروگرها و سیستم عامل ها عملکرد خوبی داشته باشد تا بازدید آن افزایش یابد.

تعاملی

می توانید مشارکت فعال کاربر را با افزودن نظرسنجی و کادرهای مخصوص تفسیر افزایش دهید. می توانید با استفاده از فرم های ایمیلی و ثبت نام در خبرنامه ی سایت خود کاربر را از بازدید کننده تبدیل به مشتری کنید.

برای دریافت خدمات طراحی سایت ارزان با ما در ارتباط باشید

شماره های تماس وب یاران برای ارتباط با کارشناسان ما

پشتیبانی ۲۴/۷

۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۸- ۰۹۱۲۲۹۴۹۰۵۳