خدمات سئو در وب یاران

خدمات سئو وب سایت

ارائه خدمات SEO

خدمات سئو وب سایت ( خدمات SEO )

اگر صاحب کسب و کاری هستید و دارای وب سایتی هستید نیاز به خدمات سئو بهینه سازی دارید.

شما برای بهبود رتبه سایت خود نیاز به خدمات SEO برای برنامه ریزی و استراتژی های مناسب و مطابق با نیازهای شما در

خدمات سئو بصورت دقیق ارائه می شود

خدماتی که توسط گروه وب یاران انجام می شود

افزایش ورودی سایت

با رشد جایگاه شما در خدمات سئو ورودی سایت شما نیز افزایش می یابد و در فروش شما تاثر گذار خواهد بود

آنالیز وب سایت

یکی از قسمتهای مهم در خدمات سئو توسط گروه وب یاران آنالیز وب سایت شما برای پیشبرد روند رشد وب سایت شما می باشد

بررسی رقبا

گزینه مهمی در رقابت که باید در خدمات سئو در نظر گرفت بررسی رقبای شما برای شروع به رقابت در حیطه کاری شما می باشد

سئو داخلی و خارجی

بررسی و انجام سئو داخلی و خارجی سایت در روند بهینه سازی سایت برای رشد وب سایت در ارائه خدمات سئو وب یاران

تحلیل کلمه های کلیدی

یکی از موارد مهمی که در خدمات سئو بر روی آن زمان می گذاریم یافتن و استفاده از کلمه های کلیدی هدفمند می باشد

رشد کیفیت وب سایت

در زمان رشد کیفیت سایت مشتریان با بیشتر دیده ‌شدن شما در رتبه گوگل و خرید، بیشتر به شما اعتماد خواهند داشت

تعریف خدمات سئو

خدمات SEO خدماتی هستند که معمولاً توسط یک آژانس سئو کار ارائه می شوند و به شرکت شما کمک می کنند تا در بهینه سازی موتور جستجو موفق شود. با سئو، کسب و کار شما در نتایج موتورهای جستجو مانند Google و Bing بازدید خود را افزایش می دهد.

شما نیز با ارتباط با ما در گروه وب یاران و با تحلیل و مشخص شدن نیاز های شما و بررسی دقیق تعرفه مشخص خواهد شد.

چند نمونه از برخی خدمات تحویل SEO در صفحه شامل:

  •  

به روزرسانی برچسب های عنوان، توضیحات متا و هدینگ ها. برچسب ها برای جستجو

برطرف نمودن مشکلات فنی سایت از نظر کدنویسی و ایرادهای ظاهری

ایجاد استراتژی هدف برای رشد وب سایت در جهت بهبود ورودی سایت

بهینه سازی تصاویر سایت مطابق با بهترین روش با کمترین حجم

تحقیق و بهینه سازی وب سایت با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط

تحقیق و بهینه سازی وب سایت با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط

خدمات بهینه سازی سایت

مهم نیست که استراتژی SEO شما چقدر پیشرفته یا موفق باشد ، شرکت شما و آژانس سئو می توانند آن را یک درصد بهتر کنند. به همین دلیل مشارکت با گروه وب یاران که این موضوع را تشخیص داده و پتانسیل سایت شما را می بیند برای تجارت شما حیاتی است.

SEO سئو چه میزان درآمد برای وب سایت ایجاد می کند؟

در بیشتر زمینه های کسب و کار به راحتی می توانید جریان درآمد خود را مشاهده کنید. شما می دانید کدام SKU بیشترین فروش را دارد. شما می دانید سازندگان پول شما چه هستند. اما دیدن اینکه چگونه SEO درآمد بیشتری کسب می کند به همین سادگی نیست.

 SEO ROI به وضوح قابل اندازه گیری است. ارتباط بین افزایش درآمد و تلاش شما در زمینه سئو می تواند به طور شفاف نشان داده شود.

دیگر جای تعجب نیست که SEO می تواند برای شما چه کاری انجام دهد. بیایید درآمدی را جستجو کنیم که SEO واقعاً می تواند برای تجارت شما ایجاد کند.

SEO سئو چه میزان درآمد برای وب سایت ایجاد می کند؟

در بیشتر زمینه های کسب و کار به راحتی می توانید جریان درآمد خود را مشاهده کنید. شما می دانید کدام SKU بیشترین فروش را دارد. شما می دانید سازندگان پول شما چه هستند. اما دیدن اینکه چگونه SEO درآمد بیشتری کسب می کند به همین سادگی نیست.

 SEO ROI به وضوح قابل اندازه گیری است. ارتباط بین افزایش درآمد و تلاش شما در زمینه سئو می تواند به طور شفاف نشان داده شود.

دیگر جای تعجب نیست که SEO می تواند برای شما چه کاری انجام دهد. بیایید درآمدی را جستجو کنیم که SEO واقعاً می تواند برای تجارت شما ایجاد کند.

سئو واقعاً چقدر درآمد دارد؟

ترافیک بسیار بیشتر

ترافیک بیشتر به خودی خود باعث افزایش درآمد نمی شود. اگر آن ترافیک اقدامات درآمدزا انجام ندهد، فایده ای ندارد. اما در هنگام بحث در مورد SEO ROI میزان ترافیک بسیار مهم است.

در اینجا دلیل آن است.

اگر شخصی نتواند شما را به صورت آنلاین پیدا کند، نمی توانید چیزی را به او بفروشید. اگر کسی از وبلاگ شما بازدید نکند، نمی توانید از طریق کلیک بر روی تبلیغات شرکت های تبلیغاتی درآمد کسب کنید.

یکی از نتایج اولیه سئو این است که باعث می شود سایت شما در نتایج جستجوی بیشتر دیده شود. بیش از ۵۰٪ از ترافیک در سراسر وب با کلیک کردن بر روی آنها در نتایج جستجو، وارد وب سایت ها می شوند.

این بدان معناست که وب سایت هایی که در سئو سرمایه گذاری کرده اند بیش از ۵۰٪ از کل بازدید در اینترنت را بدست می آورند.

و اگر در صفحه اول رتبه بندی شوند، بیش از ۹۰٪ از این ترافیک را مشاهده می کنند.

جذب مخاطب مناسب

شما به وب سایت خود مراجعه کرده اید. و مجبور نیستید برای هر بازدید مانند تبلیغات موتور جستجو هزینه کنید. اما کیفیت این ترافیک مهم است.

چگونه SEO مخاطبان مناسب را جذب می کند

یک وب سایت SEO با در نظر گرفتن مشتری هدف در داخل و خارج ساخته می شود. هر تصویر ، ویژگی ، ابزار ، عنصر طراحی و محتوای آن برای جذابیت و جذب این نوع ترافیک ساخته شده است.

تجربه کاربری بهتر

این امر ما را به سمت تجربه کاربری سوق می دهد. موتورهای جستجو مانند Google پیگیری و تحلیل می کنند که چگونه افراد به سایت شما پاسخ می دهند.

* خرید بیشتر

* تست چیزهای جدید

* برگرشتن مجدد

* نشان دادن به دوستان

* نوشتن نظرات عالی

این فعالیت ها درآمد واقعی برای شرکت شما ایجاد می کند. حرف ما را قبول نکنید. بیایید به داده های متخصصان برجسته صنعت نگاه کنیم.

تجربه کاربر چگونه بر درآمد تأثیر می گذارد؟

۴۴٪ افراد از سایتی بازدید می کنند که کاربر پسند نیست، تجربه منفی خود را حداقل با ۵-نفر به اشتراک می گذارند. اگر این ۵ نفر در شبکه های اجتماعی و سایت های فعالیت داشته باشند، این تعداد بسیار بیشتر می شود.

هر روز، بیش از ۲.۱ میلیون نام تجاری منفی به رسانه های اجتماعی اضافه می شود. مردم تمایل دارند به موارد مثبتی که افراد در مورد برند ها می گویند اعتماد کنند، به شرطی که فرد  تبلیعاتی عمل نکند.

۹۰٪ مردم اکنون قبل از خرید از مشاغل، به بررسی آنلاین آن ها می پردازند. ۸۸٪ مردم می گویند که به طور کلی به داوران آنلاین اعتماد دارند. ۹۴٪ مردم می گویند که اغلب از مشاغل زیر ۴ درجه اجتناب می کنند.

چگونه SEO تجربه کاربر را بهبود می بخشد؟

برخی از راهکار های SEO برای بهینه سازی تجربه کاربر شامل موارد زیر است:

* عناصر بصری: بصری درک سریع و هدف هر صفحه را هنگام قرارگیری بر روی آن آسان می کند

* ناوبری یکپارچه: وقتی افراد نتوانند چیزی پیدا کنند یا احساس غرق شدن در انتخاب ها کنند، ناامیدی را از بین می برد.

* امکانات سایت: امکانات سایت به بازدیدکنندگان نشان می دهد که “آنها را دریافت می کنید”. شما می فهمید که سایت شما برای چه کسانی است. شما به زبان آنها به صورت مجازی صحبت می کنید.

* دادن اطلاعات مفید: اطلاعات مفید ، عملی و ارزشمندی که مردم واقعاً به دنبال آن هستند ، نشانگر اهمیت شما و شفافیت شماست.

* طراحی کلی سایت: طراحی نشان می دهد که شما برای وقت و هزینه مشتری خود ارزش قائل هستید.

وقت بیشتری برای دیدن کسب و کار شما

هنگامی که شما در سئو سرمایه گذاری می کنید، افراد مدت بیشتری در وب سایت شما می مانند. آنها بر روی صفحات دیگر کلیک کرده و اقدامات مختلفی را انجام می دهند. کمتر از ۷ ثانیه وقت دارید تا اولین برداشت را ایجاد کنید.. از لحظه ای که شخصی به سایت شما مراجعه می کند ، در حال ارزیابی است:

# این که آیا محتوای سایت مناسب هستند

# آیا این سایت “افرادی چیز هایی را که دوست دارند” ارائه می دهند

# اینکه آیا آنها می توانند آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند

# آیا به اندازه کافی معتبر هستید که بتوانید آن را تهیه کنید

اگر چیزی بیش از حد خاموش به نظر برسد، آنها نمی مانند. اگر سرعت سایت کند باشد، ممکن است حتی قبل از ورود به سایت نتواند به آن راه پیدا نکند.

بین مدت زمانی که شخص در یک صفحه یا سایت قرار دارد و درآمد آن رابطه مستقیم مثبت وجود دارد.

 

گزاف گویی کمتر

 

نرخ پرش شما معیاری است برای تعداد افرادی که از وب سایت شما بازدید کرده و بدون کلیک بر روی هر چیزی از آنجا خارج شده اند. به عنوان یک قاعده کلی، نرخ گزاف گویی بالا نشان می دهد که آنها آنچه را که می خواستند پیدا نکردند.

با این حال، نرخ گزاف گویی در یک قطعه از محتوای طولانی اغلب بیشتر است. فرد با ماندن در صفحه برای مشاهده مطالب، آنچه را که به دنبال آن است می یابد.

به دلیل این نرخ گزاف گویی و زمان صرف شده در صفحه باید با هم بررسی شود تا کل تصویر بدست آید.

  Google به وب سایت هایی که نرخ پرش بالایی دارند، کمتر مدنظر دارد. این به طور کلی ۶۰ + است. آنها فرض می کنند شما تجربه کاربری خوبی ارائه نمی دهید.

این حرف ممکن است به هیچ وجه درست نباشد. ممکن است فرد دقیقاً همان چیزی را که به سرعت نیاز داشته است پیدا کرده و سپس راضی است. اما اگر روی سئو سرمایه گذاری نکرده باشید، این تصور غلط در رتبه بندی شما تأثیر می گذارد.

نقش SEO تنها ارائه یک تجربه کاربری عالی در سایت نیست تا گوگل با رتبه بالاتر به شما پاداش دهد.  SEOاز استراتژی هایی استفاده می کند تا فعالانه نشان دهد شما تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهید.

به این ترتیب ، گوگل حقیقت را می داند و می تواند با رتبه های بالاتر به شما پاداش دهد.

 

چگونه سئو SEO پرش را کاهش می دهد و مدت زمان بازدید کاربر را افزایش می دهد؟

 

تبدیل کوچک، این اقدامات کوچکی است که شما از شخص می خواهید انجام دهد. آنها نه تنها گزاف گویی را کاهش می دهند و مدت زمان بازدید را طولانی می کنند. آنها باعث می شوند افراد در برند شما سرمایه گذاری کنند.

مردم دوست دارند بدانند دقیقاً می خواهید چه چیزی را کلیک کنند. SEO دارای اقدامات واضحی است که افراد را به سمت صفحات اصلی سایت هدایت می کند.

 

عملکرد بهتر آگهی

 

تبلیغات پولی قسمت مهمی از هر استراتژی بازاریابی تجاری است. SEO جایگزین تبلیغات پولی مانند AdWords یا Facebook Ads نمی شود. اما این یک قسمت بسیار مهم از یک استراتژی جامع بازاریابی است .

در سئو ، این می تواند کمپین تبلیغاتی شما را ایجاد یا خراب کند.

نداشتن سئو در واقع می تواند مبلغی را که برای تبلیغات می پردازید ۴۰۰٪ افزایش دهد. و ما قبلاً بررسی کردیم که SEO چقدر درآمد و تبدیل را افزایش می دهد.

SEO به شما کمک می کند تا در تمام تلاش های بازاریابی خود بهترین ROI را بدست آورید.

 

چگونه SEO عملکرد تبلیغات را بهبود می بخشد

 

هنگامی که شما در سیستم عامل دیگری تبلیغ می کنید ، اغلب افراد را به وب سایت خود هدایت می کنید. اگر آن سایت برای تجربه کاربری و تبدیل کاربر بهینه نشده باشد ، هزینه بیهوده یک تبلیغات را داده اید در حالی که فرصت را هم از دست دادید.

آیا سرعت سایت شما کند و محتوایی گیج کننده دارد و یا دوستانه نیست؟ آیا صفحات سایت شما سئو ندارد و یکپارچه نیست؟ پس این را بدانید که رشد با آن مدل تجاری دشوار است.

Google AdWords چیزی به نام نمره کیفیت دارد. آنها به نحوه واکنش افراد نسبت به وب سایت شما پس از کلیک شخص بر روی آگهی نگاه می کنند. اگر مردم در حال فرار هستند ، پس نمره کیفیت پایین را جذب می کند.

مهم است این را بدانید که با داشتن سئو درست، هزینه تبلیغات شما با گذشت زمان کاهش می یابد.

سئو احتمالاً هرگز جایگزین تبلیغات پولی به طور کامل نخواهد شد. اما با گذشت زمان میزان هزینه ای که برای جذب مشتری جدید با تیلیغات دارید را کاهش می دهد. با بیشتر دیده شدن در نتایج جستجوی مشتری، افراد بیشتری به طور طبیعی شما را می بینند.

با یک کمپین تبلیغاتی، هنگامی که تبلیغ را متوقف می کنید، میزان مراجعه به سایت متوقف می شود. بیشتر از همه ROI شما در حالی است که کمپین را اجرا می کنید.

 

وفاداری مشتری

 

دور از ذهن دور از ذهن این جمله قدیمی به ویژه در مورد وفاداری مشتری در عصر دیجیتال بسیار درست است. وفاداری مشتری هنوز هم وجود دارد، اما مردم گزینه های بسیار بیشتری دارند. حواس پرتی های بیشتری وجود دارد. برای یک رقیب بسیار راحت تر می تواند شخصی را دور خود جمع کند.

چگونه کاهش مشتری باعث افزایش درآمد می شود

شرکتی که فقط ۵٪ حفظ مشتری را افزایش می دهد می تواند تقریباً سود خود را دو برابر کند.

چگونه این ریاضیات جمع می شود؟ چندین عامل در این آمار این عمل وارد می شوند.

برای بدست آوردن مشتری جدید ۵ برابر هزینه نگهداری آن هزینه می شود. مشتریان موجود در هر خرید بعدی بیش از ۶۰٪ بیشتر از یک شخص جدید هزینه می کنند. همچنین تقریباً ۷۰٪ بیشتر احتمال دارد که محصولات یا خدمات جدید شما را امتحان کنند.

سئو سهم بزرگی در راضی نگه داشتن مشتری دارد. مشتری خوشحال سرمایه بزرگی از SEO ROI است که می توانید منتظر آن باشید.

۹۰٪ Forbes Global 500 فکر می کند که تجربه مشتری در طول چند سال آینده به میدان اصلی جنگ تبدیل خواهد شد. این در حال حاضر تا حد زیادی ثابت شده است.

سئو علاوه بر ارائه یک تجربه بهتر مشتری هنگام بازدید از سایت، به شما کمک می کند تا در کنار آن مشتری باشید. آنها بیشتر شما را می بینند. هنگامی که مشتری به دنبال چیزی باشند که شما بفروشید، آنها به سمت برند شما جذب می شوند. اگر آنها شما را در آن جستجو نبینند، ممکن است متوجه نام برند شما نخواهند شد.

 

سئو  راهی برای از دست دادن مشتری نیست.

 

علاوه بر این ، بخشی از SEO ارائه محتوای سازگار، مفید و جذاب در وب سایت شما است که مشتریان برای آن ارزش قائل هستند. این نوعی  توجه به تجربه و نیاز مشتری است حتی پس از اینکه خریدی انجام شد.

 

سئو مشتری  را برمی گرداند

سئو هزینه های فروش و مراقبت از مشتری را کاهش می دهد

 

این بخش از ROI SEO شما اغلب نادیده گرفته می شود. این ممکن است مستقیماً درآمد را افزایش ندهد، اما هزینه ها را با همان نتیجه خالص سود بیشتر کاهش می دهد. مشاغلی که در حال جستجو برای SEO مداوم است، دائماً محتوای آنلاین را منتشر می کند که:

# به سوالات رایج پاسخ می دهد

# به مردم در عیب یابی کمک می کند

# شکایات رایج را حل و فصل می کند

# آموزش هایی را ارائه می دهد که به مردم کمک می کند تا بیشترین بهره را از محصولات شما ببرند

استراتژی محتوای SEO خود را  در مورد مفید بودن برای مشتریان بالقوه و مشتریان موجود بسازید  .

۸۱٪ از افراد قبل از خرید بصورت آنلاین تحقیق می کنند. مشتری قبل از اینکه با شما تماس بگیرد، محتوای سایت شما را بررسی می کند.

ایجاد این محتوای سلف سرویس قسمت عمده SEO است. به همین دلیل هنگام دستیابی به ROI بالاتر باید بهترین روش ها را دنبال کنید.

خدمات سئو چگونه درآمد شما را افزایش می دهد؟

ما بسیاری از راه های سئو را بررسی کرده ایم که هم درآمد را افزایش می دهد و هم هزینه های تجاری را کاهش می دهد. با مشاهده داده های پشتیبانی به این تأیید خواهید رسید که  SEO ROI نه تنها وجود دارد بلکه با استراتژی مناسب نیز رشد می کند.

سئو بنیادی محکم است که تمام تلاش های بازاریابی شما در آن رشد می کند و نتیجه بخش خواهد بود.

کلام آخر

همه کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند زیرا:

# سئو یا بهینه سازی سایت هدفمند رو به جلو می رود دقیقا عکس سایر روش های تبلیغاتی

# داشتن ماندگاری بیشتر سئو در صورتی که تمامی روش های تبلیغاتی نیاز به شارژ داشته و به محض اتمام آن دیگر کسب و کار شما دیده نمی شود.

# هزینه کمتر سئو نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

 این است که  کسب و کار ها به این روش تبلیغاتی یعنی سئو نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در استفاده از SEO برای رشد تجارت تان کمک  کنیم، همین امروز با ما تماس بگیرید .

سوالات مردمی در مورد خدمات سئو

سئوالات رایج خدمات سئو

تمام گزینه های سئو برای بهینه سازی سایت شما که شامل سئو داخلی و خارجی هستند

شما تمام موارد محتوایی را می توانید زیر مجموعه خدمات سئو بدانید

تمام گزینه هایی که در خدمات سئو بر روی وب سایت شما انجام می شود رتبه سایت شما را در گوگل بهبود می بخشد و این موضوع را در روند انجام خدمات سئو خواهید دید

تمام مسیر در روند خدمات سئو با استراتژی دقیقی مشخص می شود تا در مدت زمان قرارداد بصورت کامل روند بهبود و رشد سایت با یک استراتژی دقیق پیش برده شود.

مدیر پروژه شخصی می باشد که تمام قسمت های سئو یک سایت را می داند و توانایی مدیریت گروه را بصورت تخصصی دارد

تضمین یک گفته غیر قابل باور است به این دلیل که گوگل هر روز و هر ماه درحال تغییراتی می باشد اما شما می توانید با دیدن رشد سایت خود و دریافت گزارش از روند افزایش ورودی سایت خودتان این تضمین را به بهبود رتبه سایت خود در گوگل مشاهده کنید

بخش لینک سازی جزء خدمات سئو خارجی سایت می باشد که در ابتدای شروع قرارداد از هزینه های لینک سازی و خرید رپورتاژ تماما در مفاد ذکر می شود.

در هر فصل از قرارداد شما بصورت یک فایل اکسل تمام وضعیت سایت و کلمه های کلیدی و جایگاه کلمه های کلیدی و موارد انجام شده را دریافت می کنید که باعث اطمینان خاطر شما می شود.

خدمات سئو وب یاران

با ما در ارتباط باشید

بعضی از نمونه کارها

تعدادی از کارهای انجام شده توسط وب یاران